Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Za 2 razy tyle rocznie co kmiot z Pcimia sprzedał Arabom Lotos to i w drużynie kebaba mógłbym grać……👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

B
bocianroman 😏 Szyderca
3 lata temu

Masz rację. To jest straszne co oni robią z Polską.

0

Zglos komentarz

J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Widzisz Michniewicz.. można się bawić ?

0

Zglos komentarz

C
chanibal 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Śmieszą mnie memy z Ronaldo który wynegocjował z nimi więcej za kopanie piłki niż nasi najlepsi negocjatorzy na olbrzymi pakiet akcji rafinerii 😂

0

Zglos komentarz

Reklama