Reklama
Reklama

Komentarze

3
F
Fairchild 😏 Szyderca
3 lata temu

Przecież miasto poddało się i pachołki zostały. No chyba, że nowe mendy są w ratuszu i od nowa się chcą bawić. Szkoci to uparty naród i nie ma szans, że te pachołki zaraz nie wrócą.

0

Zglos komentarz

J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Mozna się bawić ...??

0

Zglos komentarz

Z
zo5sia 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Po pierwsze: konie są bezpaństwowcami, więc nakładanie im pachołka jest zbędnym i nieuzasadnionym trudem; po drugie władze miejskie chyba przesadzają z wysokością wydatków na usuwanie kołpaków.

0

Zglos komentarz

Reklama