Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
montaro111 🏆 Master
3 lata temu

Skoro państwo jest w stanie wojny, zewsząd pomagają to co ma być zabawne.....przypomnijcie sobie naszą sytuację

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Chlip chlip yebat to co się dzieje u wyznawców bandery

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
3 lata temu

Typowa propaganda dla id****w. Skoro internet jest tylko pod sklepem, to do czego podłączeni są jej uczniowie? Już dawno przestałem kupować te rzewne bajki z UPAiny.

0

Zglos komentarz

Reklama