Reklama
Reklama

Komentarze

14
S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

Kasa się kończy...szczury uciekają

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
3 lata temu

złe jest co najwyżej dla kościoła. Dla Polski to całkiem dobre informacje

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

nie słuchali co światlejszych członków że trzeba popierac nauki by doprowadzić we własnym gronie do reprodukcji stanu kapłońskiego a nie li tylko nasienie marnotrawić w zadkach ministranckich lub jak Ojciec Macial własnych potomków

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Jeszcze nigdy nie było tak dobrze. Czekam, aż to w końcu je*nie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

głupoty gadacie to przez niż demograficzny gdzie znajdziesz lepszą robotę? przca polega na wypiciu kielicha i braniu kasy... żyjesz jak pączuś w maśle kucharek ile chcesz znasz wszystkie niegrzeczne dziewczynki w okolicy jestes na cześć z bańdziorami kasa leci za darmo i żaden rząd ci nic nie odbier...

głupoty gadacie to przez niż demograficzny gdzie znajdziesz lepszą robotę? przca polega na wypiciu kielicha i braniu kasy... żyjesz jak pączuś w maśle kucharek ile chcesz znasz wszystkie niegrzeczne dziewczynki w okolicy jestes na cześć z bańdziorami kasa leci za darmo i żaden rząd ci nic nie odbierzetak samo za po im dobrze było jak za pisu

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Pewnie robota marzenie a do tego immunited nietykalnisci za swoje uczynki.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

jakby c**lanek nie był tak głupi i nauczył się paru zaklęć żyłby jak człowiek a nie robił za trola w jakieś pod**adłej stronce za psi grosz... tam miałby szanse na karierę a jeszcze lubi jak go ładują zw zad to całkiem

0

Zglos komentarz

K
kubh 🌾 Wieśniak
3 lata temu

No chyba tak dobrze?!

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
3 lata temu

Jeszcze nigdy nie było tak źle? I bardzo dobrze!

0

Zglos komentarz

D
Dalekkk 🎖️ Snajper
3 lata temu

Nikt nie chce zostać nierobem i bezkarnym pe****lem w tym kraju?

0

Zglos komentarz

T
Teldata 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Mała rzecz, a cieszy jednak

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Widzą już, że szmalu z tego biznesu nie będzie.

0

Zglos komentarz

G
gemini1234 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To już nie ma pe****lów do bezkarnego bzykania młodych chłopców? Niebawem Kościół będzie szukał chętnych w klubach gejowskich.

0

Zglos komentarz

M
Marcin0477 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nikt nie chce byc dymanym. Wystarczy ze rząd to robi

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
3 lata temu

Dadzą sobie radę, emigrantów przyjmą.

0

Zglos komentarz

J
Jarek74907 🌾 Wieśniak
3 lata temu

No i kto te głupoty będzie wciskał ogłupianym?! TRAGEDIA!

0

Zglos komentarz

Reklama