Reklama
Jakie to smutne, szczególnie gdy autor nie żyje od pół wieku,

Jakie to smutne, szczególnie gdy autor nie żyje od pół wieku,

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
adamir11 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Ostanie zdanie to prawda uniwersalna.

0

Zglos komentarz

J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Największym Polakiem jest Czarnek - Garnek. HOWGH.

0

Zglos komentarz

Reklama