Reklama
Source: wgrane.pl

Tym razem wypowiedź głowy państwa w języku polskim

przez Admin — 3 lata temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

12
R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

No mocna jest.

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
3 lata temu

Język migowy opanował do perfekcji. W końcu cały czas się uczy.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

"Rzecznikowi PiS trzeba przypomnieć, że jest taka grupa ludzi, dla której to PiS wydaje się bardziej wiarygodny niż Platforma. Z danych PKW wynika bowiem, że pacjenci szpitali psychiatrycznych chętniej głosują właśnie na partię Jarosława Kaczyńskiego. W toruńskim szpitalu psychiatrycznym (przy ul. S...

"Rzecznikowi PiS trzeba przypomnieć, że jest taka grupa ludzi, dla której to PiS wydaje się bardziej wiarygodny niż Platforma. Z danych PKW wynika bowiem, że pacjenci szpitali psychiatrycznych chętniej głosują właśnie na partię Jarosława Kaczyńskiego. W toruńskim szpitalu psychiatrycznym (przy ul. Skłodowskiej-Curie) Andrzej Duda zdobył zaufanie aż 81 proc. głosujących, a w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy (woj. lubelskie) zagłosowało na niego 72 proc. pacjentów." - polityka.pl

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
3 lata temu

Ciekawe tylko czy głosowali pacjenci czy głosy za nich oddał personel. Jakoś coś nie do końca jasne było z tymi głosami na dudę w psychiatrykach.

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
3 lata temu

Raczej d**y ...

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
3 lata temu

I weź z takim dyskutuj... pozamiata cię jednym słowem.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Profesor Miodek i Bralczyk mogliby się uczyć od niego.

0

Zglos komentarz

P
PolejPan 🌟 Padawan
3 lata temu

i ja, jestem za , a nawet....

0

Zglos komentarz

A
ar2r13 🏹 Łowca
3 lata temu

Za każdym razem gdy otwiera usta to jest KOMPROMITACJA.

0

Zglos komentarz

T
tczew 🎖️ Snajper
3 lata temu

no narcyz

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
3 lata temu

Hehehe, buuu, buuu, hehehe. Buuu

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
3 lata temu

ciężko było po Lechu było być gorszym prezydentem ale endriu nie daje za wygraną i osiągnie nieosiągalne dno.

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
3 lata temu

A "NO" to nie jest po angielsku NIE? ..

0

Zglos komentarz

Reklama