Reklama
Reklama

Komentarze

11
L
Lucabrossipoznan 🏹 Łowca
3 lata temu

Pisior jakiś na 100%. Może chciał się oświadczyć? Raz na dole, raz na górze :)

0

Zglos komentarz

L
Lucabrossipoznan 🏹 Łowca
3 lata temu

Dostanie medal od Dudy. Na bank :)

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Turystow w Meksyku nie bija.

0

Zglos komentarz

L
lkb81 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Wlasnie przez takich id**tow jest wszystko pozamykane, zaraz pewnie odgrodza caly teren i nikt nie bedzie mial wstepu, brawo ty!

0

Zglos komentarz

K
krzywojapy 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Chcieli pewnie extra kasę zwyczajnie - za możliwość... Ale koleś zrobił to po polsku

0

Zglos komentarz

A
Agresor25 😏 Szyderca
3 lata temu

PiS, albo Prawak, Rycerz Marii 😁

0

Zglos komentarz

B
3 lata temu

Raczej lewak uważający, że jest tak bardzo wyjątkowy, że wszystko mu się należy. Najlepiej za darmo.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
3 lata temu

albo za cudze podatki

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
3 lata temu

szkoda że tylko ra mu przyłożył - powinien dostać tak, żeby musieli go nieść

0

Zglos komentarz

Z
Zagi82 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ale afera z d**y, zburzyła się ta piramida czy jak, wierzą ludzie w rzeczy z d**y a potem cyrki robią

0

Zglos komentarz

T
thebill10 🌾 Wieśniak
3 lata temu

kr***n skoro nie mozna to nie mozna ale rozumiem ty masz zasade ze zakazy sa zeby po to je lamac jak wiecej takich de**li tamby wchodizlo to sie moze zburzyc

0

Zglos komentarz

E
Eltominc 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Niektórzy polacy zachowują się jak ruscy wstyd

0

Zglos komentarz

L
lou75 🌾 Wieśniak
3 lata temu

polaczek tfu!

0

Zglos komentarz

D
deadmanwalking 😏 Szyderca
3 lata temu

Polska je***a ku**a, którą należałoby zutylizować.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
3 lata temu

Pewnie potomek Polaków co Francuzów sztućcami jeść uczyli.

0

Zglos komentarz

Reklama