Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
aras119 😏 Szyderca
3 lata temu

Kto by takie gó**o w domu postawił

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
3 lata temu

Patryka brak.

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
3 lata temu

Oj się bardzo mylisz, bo dzbany to tępe de**le, a ci tu to się na polityce milionów dorobili naszym kosztem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Zapłacił bym i 2$ jakby można było do nich s**ć

0

Zglos komentarz

B
baca133 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Dzban prześciga dzbana który wygrał

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

fakt, pierwsza liga dzbanów na polskim rynku ! nie da się ich słuchać i patrzeć na nich ! naoglądali się pajacowania kurskiego i widzą ,że to ma sens ! proszę ? kury nie ma a ciepła posadka jest i kasa się zgadza ! to oni tez pajacujo na maxa :)

0

Zglos komentarz

A
arturoroma 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Dziwne te twarze, nienaturalnie wykrzywione. Czy przy rekrutacji do tej partii to reguła? Brak lub zgnite zęby też mile widziane 🤣

0

Zglos komentarz

Reklama