Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
bobyx 🏹 Łowca
3 lata temu

Bo ona pierwsza w korku stoi.

0

Zglos komentarz

P
Piooreck 🌾 Wieśniak
3 lata temu

- Jak długi jest korek? - Nie wiem. Pierwsza stoję...

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
3 lata temu

Za nią pewnie Adaś Miauczyński bo on zawsze jest drugi.

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
3 lata temu

Może jest pierwsza?

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
3 lata temu

Zachód stracił kontakt z rzeczywistością. U nas jest źle, ale oni o ja pierdykam. Za tweeta idziesz siedzieć.

0

Zglos komentarz

Reklama