Reklama
Reklama

Komentarze

10
G
greenbmw316 🎖️ Snajper
3 lata temu

Co tutaj się odj3balo? Czemu paralitycy tańczyli Fiata a młodzi siedzieli przy stołach?

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
3 lata temu

A pe****le co tam robią.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

pożegnanie lata

0

Zglos komentarz

W
wojti.olsztyn 🏹 Łowca
3 lata temu

tańczą hahahahaha

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

Rozumiem, że to rada pedagogiczna. Ale jeśli w pierwszych rzędach przedstawiciele czarnej mafii, to według mnie to nie jest szkoła świecka, tylko katolska, zacofana, pełna zabonów i zakłamania. Tytuł to swoisty zatem sarkazm.

0

Zglos komentarz

D
Dalekkk 🎖️ Snajper
3 lata temu

Szlachta się bawi za nasze pieniądze.

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
3 lata temu

Impra że aż ciary idą!

0

Zglos komentarz

T
tadzik57 🌾 Wieśniak
3 lata temu

liceum Katolickie w Legnicy.

0

Zglos komentarz

M
Maksym_ol 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Masakra! ta młodzież nie jest szczęśliwa, ich miny są za karę..męczarnia a nie studniówka ale to jest właśnie państwo pis i tak chcą by było i do tego dążą

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
3 lata temu

ksiądz pe****l to obrzydliwy symbol KK.

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
3 lata temu

Chociaż nie musieli wydawać na s**ienki.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

nowe zwyczaje szkoły Czarnka....tak ma być.

0

Zglos komentarz

Reklama