Reklama
Source: wgrane.pl

Jestem przekonana, że nic lepszego z sejmu dziś nie zobaczycie

przez mamamarcina — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
B
ben007 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Mówiąc "dzban" obraża się wszelkie naczynia!

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

A marszałek sejmu nie próbowała przerwać tego pajacowania ?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Przecież prokurator, który pewnie był na sali, powinien zaingerować. “ Nigdy do władzy nie dojdziecie”- czyżby już było po wyborach?

0

Zglos komentarz

R
3 lata temu

Ku**a mać no nie wierzę...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Ale mieli dzień wcześniej impre!!!! Przypłynął nowy,,węgiel,, z Kolumbii i dali mu na próbę czy jak???? No albo ta głupota to wrodzona jest bo nabyć się tyle nie da!!!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

Reklama