Reklama
Jak to mówią: Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło

Jak to mówią: Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło

przez caleanka — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
M
michalng 🎖️ Snajper
3 lata temu

Raczej będziesz tą starą ciocią której nikt nie zaprasza bo sierdzi od niej kotami ;-)

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Moze na wsi PiSu tak jest...

0

Zglos komentarz

W
3 lata temu

I będzie szła w zaparte, że to jej wybór. Jedyny kontakt ze społeczeństwem to czarne marsze...

0

Zglos komentarz

A
arek282 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Tak to sobie tłumacz

0

Zglos komentarz

K
3 lata temu

Tylko nikt jej nie zaprasza.

0

Zglos komentarz

Reklama