Reklama
Reklama

Komentarze

6
L
LastNinja 😏 Szyderca
3 lata temu

Nie ma tonjak panicznie bać się świni i kręcić bekę z ludzi którzy je zjadają ze smakiem. Czysta choroszcz.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
3 lata temu

a po świninie kropidło w kąt a na wałek wciągają ministranta

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
3 lata temu

McDonald to nie jest miejsce dla ludzi co się zajadają ze smakiem św***ami. ;-) Poza papierowym bekonem wogle tam wieprzowiny nie serwują.

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
3 lata temu

To McDonald's słynie z wieprzowiny?

0

Zglos komentarz

L
lou75 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Lol pudło!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Dobra reklama turystyczna...ostatniego skansenu w Europie!

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Na świecie nie trzeba wymyślać tzw. "polish jokes", wiadomości z kraju wystarczą.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

Pisiaki, ku@@@wy i złodzieje, nawet talib z was się śmieje !!! Swoją drogą, w niedzielę po sumie, tak rodzinnie na błogosławionego Big Maca, potem na piwko, a wieczorkiem wpie@@@ol żonie i dzieciakom. Tradycyjny model rodziny, zachowany, nawet spowiadać się nie trzeba. Alleluja i do przodu !

Pisiaki, ku@@@wy i złodzieje, nawet talib z was się śmieje !!! Swoją drogą, w niedzielę po sumie, tak rodzinnie na błogosławionego Big Maca, potem na piwko, a wieczorkiem wpie@@@ol żonie i dzieciakom. Tradycyjny model rodziny, zachowany, nawet spowiadać się nie trzeba. Alleluja i do przodu !

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
3 lata temu

Nie wierzę w to, co widzę. Ksiądz święci Maka żeby szatan frytek nie przypalił.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

A w menu: PapaBurger, Jan Paweł Podwójny Chessburger, Ciacho Chrystusa, Cola Mszalna, Fryty Maryji,

0

Zglos komentarz

Reklama