Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
Plastykpl 🎖️ Snajper
3 lata temu

Ja jebię.

0

Zglos komentarz

D
Dalekkk 🎖️ Snajper
3 lata temu

Taka ruina była po rządach PO ze Polskę było stać na wprowadzenie 500 plusów. Tak duży socjal ma tylko kilka krajów na świecie.

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Nikogo nie stać na socjal. Nikt się na socjal nie zgadza. Nikt osobiście na socjal nie płaci. Socjal może być tylko pod przymusem, w ukrytych opłatach, przemycanych poza percepcją ludzi.

0

Zglos komentarz

S
saildoris 💩 JP 100%
3 lata temu

https...

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Polska dla Polaków, Ziemia dla ziemniaków, Morawiecki na Morawy, Księża ma księżyc.

0

Zglos komentarz

U
ubek1zbych 🌾 Wieśniak
3 lata temu

nie pokazujcie tego sqrwiałego syna bo rzygać się chce :(

0

Zglos komentarz

Reklama