Reklama
Reklama

Komentarze

9
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Wyborcy PiS są świetnym potwierdzeniem, że można żyć bez mózgu. Biedni, głupi, zacofani ale nażreć się i z grubsza podetrzeć potrafią. I im to wystarcza do szczęścia.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Trolle pisowskie od rana na posterunku. Już po 10 kopiejek wam wpadło 🤣🤣🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

Zastanawia mnie, jak mocno spaprany łeb trzeba mieć, żeby dalej wierzyć w jedynie słuszną misję najgorszej zarazy, która przydarzyła się Polsce po 1989 roku. PiS jest jak rak, można go usunąć, tylko trzeba zrobić to, zanim rozwinie się na dobre, bo dojdzie do przerzutów, a wtedy, "po ptokach". Obecn...

Zastanawia mnie, jak mocno spaprany łeb trzeba mieć, żeby dalej wierzyć w jedynie słuszną misję najgorszej zarazy, która przydarzyła się Polsce po 1989 roku. PiS jest jak rak, można go usunąć, tylko trzeba zrobić to, zanim rozwinie się na dobre, bo dojdzie do przerzutów, a wtedy, "po ptokach". Obecnie jesteśmy w ostatnim stadium, umożliwiającym podjęcie leczenia, organizm przeżyje, ale terapia będzie musiała trwać bardzo długo. Jeśli tego nie zrobimy, za kilka lat, jednym z języków urzędowych, będzie rosyjski.

0

Zglos komentarz

J
Jabusjc 😏 Szyderca
3 lata temu

Czytajcie pisiorki, będziecie nadal żyli, tyle że durni jak obecnie

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

***** ***

0

Zglos komentarz

W
Wacław54421 💩 JP 100%
3 lata temu

w czerwcu 1989 wydawało mi się, że teraz będzie inaczej, lepiej... mam samochód, kolorowy telewizor, ale czy jest lepiej? kiedy patrzę na tych, którzy wydawali się idolami, a teraz są ...

0

Zglos komentarz

K
Kazach1982 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Janusz Kowalski lubi to

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

chyba pisiorom....

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Prawie jak tygrys 🐅

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

W Polsce to jakieś 30 parę%.Nawet tu jest ich sporo😁sprawdzam😃

0

Zglos komentarz

Reklama