Reklama
Bo sweet focia w lusterku czy na grobie to przeżytek

Bo sweet focia w lusterku czy na grobie to przeżytek

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
22

Zglos post

Reklama

Komentarze

21
I
Invigilator 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bańkogłowy :) Co si chłopaka czepiliście, może w dzieciństwie chciał zostać astronautą ;-) A tak na marginesie to wygląda teraz jak to strzelające oko z Heroes III.

0

Zglos komentarz

I
irrco 🌾 Wieśniak
14 lat temu

człowiek ryba

0

Zglos komentarz

C
Capellofor4ty 💩 JP 100%
14 lat temu

jeszcze te spodnie ,,,chyba po wujku Bronku

0

Zglos komentarz

K
Kriskos4don 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on wyglada jak smigol z wladcy pierscieni hahha

0

Zglos komentarz

F
fialkens 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiem co sie czepiacie jestem fotografem i jak dla nie pomysl na zdjecie za******y :)

0

Zglos komentarz

A
aniab30110 🌾 Wieśniak
14 lat temu

popłakałam się

0

Zglos komentarz

C
czesiek3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe czy były problemy z wyjęciem ?

0

Zglos komentarz

H
HaliLali27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Świetne!!!

0

Zglos komentarz

J
JAREK.M 🎖️ Snajper
14 lat temu

Astronauta. SUPER.

0

Zglos komentarz

B
buzz2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebiste :D

0

Zglos komentarz

P
patrzu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahaha wygląda jak Smeagol z Władcy Pierścieni

0

Zglos komentarz

D
dziecinka88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mogl tam wsadzic ch.. zeby byl wiekszy xD

0

Zglos komentarz

K
kamil123452 😏 Szyderca
14 lat temu

A może to naturalne rozmiary jego głowy ;p

0

Zglos komentarz

M
Maniek1313 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mógłby łeb mu się tam zaklinować to by zmądrzał

0

Zglos komentarz

M
minimirek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wodo-głowie :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jak usiądzie na płomieniach to zaczyna gwizdać xD

0

Zglos komentarz

B
bmq4 😏 Szyderca
14 lat temu

każdy ma taką próbę samobójczą, jakie środki

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
14 lat temu

Marsjanie atakują

0

Zglos komentarz

W
wwecpunek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

głowa zamiast pełna mózgu jest pełna wody

0

Zglos komentarz

L
leon2503 🌾 Wieśniak
14 lat temu

podobny do smigola:P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

a to drań zeżarł rybki a ja myślałem ze to mój kot

0

Zglos komentarz

L
laroni 😏 Szyderca
14 lat temu

To sztuka tak wyliczyć ilość wody, by się nie przelała. ;)

0

Zglos komentarz

Reklama