Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Się Roland nie martwi jak pe****l trafia za kraty to współwięźniowie wiedzą co z takim robić... Ale niestety przeważnie jest ochronka kolo gadów i i osobne spacery

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
3 lata temu

Osobiście to bym nawet był za tym, żeby miłował go cały blok w którym siedzi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Mądre słowa + . Jestem za tym, aby wcześniej deportować go do Rosji.

0

Zglos komentarz

Reklama