Reklama
Reklama

Komentarze

16
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
3 lata temu

Smacznego

0

Zglos komentarz

F
fymek 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jadłem. Smakują jak czipsy. Jest tylko jedno ale, dlaczego 20 gramowa paczka robali których hodowla kosztuje niewiele w porównaniu do mięsa kosztuje 15 zł czyli drożej niż wołowina , kur....wa jego mać !!!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

a to jest racja ze owady są droższe niż mięsa co jest dziwne

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Towar niszowy, czyli producent i hodowca muszą zarobić kilka razy tyle co normalnie. Jakbym miał gdzie już bym zaczynał hodowlę owadów na skalę przemysłową. Niestety są to spore wydatki.

0

Zglos komentarz

M
myroff 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Łyka

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
3 lata temu

Niech ugotuje obecnemu to znowu będzie musiała zmieniać nazwisko.

0

Zglos komentarz

K
Kopec83 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To jeszcze glonojactwo żyje … powinno się dawno zutylizować!

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
3 lata temu

W Sejmie powinni serwować... Już widzę tę kolejkę pisiorów w restauracji 😁😆

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

Traktor, masz ostatnio, jak zresztą wielu sPiSgańców, arachnofobię. Widzisz, Marta nie boi się robali jak ty. Bądź jak Marta, wyjątkowy przykład cnót niewieścich, matka Polka, żona wielu Polaków, córka prezydenta tysiąclecia.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
3 lata temu

Tempa dzida!!!!

0

Zglos komentarz

G
Greg1974_74 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Tym różnią się kraje bogate od biednych, że w bogatych spożywa się białko w formie mięsa, nabiału, ryb itp., a w biednych wpier..la robale i wszystko co nie zdąży na drzewo uciec.

0

Zglos komentarz

K
3 lata temu

Niech se łyka te proteiny, na zdrowie.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

No i tu Marta ma rację.bogate zrodlo białka powinno byc spozywane w krajach gdzie szarańcza pustoszy uprawy. Że tez mieszkancy tych regionow nie zalapali i nie chwytaja zarcia ktore samo do nich przylatuje.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

Przyzwyczajona...w PISie pełno pełzającego robactwa z jej wujaszkiem karakonem na czele

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
3 lata temu

miała kilku robali w gębie, więc jej to nie przeszkadza

0

Zglos komentarz

K
Krystian3174 💩 JP 100%
3 lata temu

Jakby to powiedzial ktos z po to wtedy by wszyscy klaskali. Jakie to madre, eko, trendy i takie alternatywne. Chyba ze miala na mysli lewakow mowiac robaki

0

Zglos komentarz

M
mir11 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Zwolenniczka Trzaskowskiego bo on taki przystojny i d.piarz jak się sam określił. Gotowa dla niego jeść robaki

0

Zglos komentarz

Łukasz628 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Kim ona wgl jest że się udziela ...

0

Zglos komentarz

Reklama