Reklama
Trzeba się spieszyć, bo nie będzie już co ukraść..

Trzeba się spieszyć, bo nie będzie już co ukraść..

przez nissin — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

gdybyś był ciut uczciwszy i mniej zindoktrynowany wpisałbyś byś wyżej 1963 i byłoby to prawdziwsze ale niewygodne dla kolesi nisin , co ?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Zwroc sie do Sawki, to on jest autorem...

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

PISowska polityka w 2023r.

0

Zglos komentarz

Reklama