Reklama
Reklama

Komentarze

2
H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

No, ale co by o miłościwie nam panującej władzy nie mówić, przyznać trzeba, że "Majteczki w kropeczki" mogłyby być wystawiane w operze lub w filharmonii tylko za Gomułki lub za Kaczyńskiego.

0

Zglos komentarz

A
aleks345 🌾 Wieśniak
3 lata temu

A czy to róznica? Kaczyński czy Gomułka? Mentalność ta sama

0

Zglos komentarz

Reklama