Reklama
Reklama

Komentarze

11
N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Klechy sekty kosciola, czas sie pakowac do Afryki... tam macie mlodych chlopcow i ciemnote do oglupiania, za pieniadze.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Nastepny papierz bedzie z Afryki, jak kiedys z Polski...bo Watykan potrzebuje nowe owce i barany do strzyzenia!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Teraz beda mu stawiali pomniki w Afryce...zeby oglupiac narody Afryki!

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

"Nastepny papierz bedzie z Afryki" - to chyba genialny plan. Możliwe że tak będzie.

0

Zglos komentarz

J
Jabusjc 😏 Szyderca
3 lata temu

Kościół jest po stronie mamony, władzy i niewolenia słabszych osobników. Samodzielne myślenie człowieka to zagłada kościoła

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Wypierają się jak judasze bo wiedzą ze Zjednoczona Prawica przegra wybory.

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Ale skąd to wiedzą, poparcie ma wysokie nie wiedzieć czemu.

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
3 lata temu

To ewangelia nakazuje odwracać głowę na widok oszustw, złodziejstwa i pe****lii? Pierwsze słyszę.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
3 lata temu

Kościół jest po stronie mamony,gdzie więcej kasą posypią tam czarna szarańcza pobiegnie.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

A lewica im słabo sypie chociaż SLD też za dużo sypało.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
3 lata temu

A konkordat podpisała lewica. Ehh ta czarna banda potrafi omamić każdego.

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
3 lata temu

Czyżby szczury szykowały się do opuszczenia okrętu?

0

Zglos komentarz

A
ar2r13 🏹 Łowca
3 lata temu

Przed wyborami trzeba będzie obrać prawidłowy kierunek.

0

Zglos komentarz

Z
Zzyy 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Szkoda ze nie jest po mojej stronie :(

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

Ja też jestem po stronie Ewy i Agelii ...fajne du** swoją drogą

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
3 lata temu

Po stronie Ewangelii to są co najwyżej Protestanci, Katolicy to tak bardziej po stronie Tradycji.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

A jest to Ewangelia Według Świętego Mamona

0

Zglos komentarz

P
podlas2 🌾 Wieśniak
3 lata temu

... i dlatego ewangelię w kościele głosi skromny sługa boży Riccardo Czarnecki.

0

Zglos komentarz

Reklama