Reklama
Reklama

Komentarze

8
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

a cię zaraz zminusuja pisowcy lewacy i pelikany :D

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

i prawaki tez

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

waciak żaden prawdziwy prawicowiec tego nie zminusuje co najwyżej jakaś podróba z pisu

0

Zglos komentarz

W
Wolnowar 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Biedne patologiczne rodziny? Skąd ta wiedza? Bo w poradniach, sądach rodzinnych itp specyficznych miejscach można zastać głównie stosunkowo zamożne patologiczne rodziny. Wypłukanie z jakichkolwiek wartości, granic, reguł, psychopatyczna pogoń za pieniądzem, brak czasu dla dzieci, narkomania, przedmi...

Biedne patologiczne rodziny? Skąd ta wiedza? Bo w poradniach, sądach rodzinnych itp specyficznych miejscach można zastać głównie stosunkowo zamożne patologiczne rodziny. Wypłukanie z jakichkolwiek wartości, granic, reguł, psychopatyczna pogoń za pieniądzem, brak czasu dla dzieci, narkomania, przedmiotowe traktowanie rówieśników, brak empatii. To wszystko typowe nie dla biednych rodzin.

0

Zglos komentarz

C
3 lata temu

To jeśli mamy taką logikę to poco te zbiórki na Afrykanów. Jak mnożą się jak pchły i każdy wysłany tam pieniądz i polepszenie bytu powoduje że następuje ich przyrost. Mimo to lamentuje cię że trzeba wspierać dawać wysyłać itd. hehe

0

Zglos komentarz

C
3 lata temu

Z drugiej strony lewaki czy to jest ok by zakładać że jak już ktoś jest biedny to co patologia. To jest wasz właśnie problem odrazu szufladkuje cię ludzi ktoś wierzy w Boga i chodzi do kościoła to odrazu oszołom. Ktoś jest patriota kocha ojczyznę broni jej przed najeźdźcami ciapatymi którym nie w gł...

Z drugiej strony lewaki czy to jest ok by zakładać że jak już ktoś jest biedny to co patologia. To jest wasz właśnie problem odrazu szufladkuje cię ludzi ktoś wierzy w Boga i chodzi do kościoła to odrazu oszołom. Ktoś jest patriota kocha ojczyznę broni jej przed najeźdźcami ciapatymi którym nie w głowie praca ale socjal to nazista . Ale już uwielbienie dla LGBT to dopiero postęp charyzma przyszłość he?

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

Dzieci szkoda. Ciężko wyrwać się z takiej sytuacji która zapewnili rodzice.

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
3 lata temu

nie wstąpili za młodu do PZPR, ub, czy wojskowej bezpieki terasz głosowaliby na PO i opływaliby w luksusach

0

Zglos komentarz

D
Demo27013 🌾 Wieśniak
3 lata temu

No ale ma ktoś pomysł jak pomóc dzieciom i nie wspierać patologii? No bo dasz hajs to będziesz uczył, że zdejmujesz z nich odpowiedzialność. Nakarmisz to nauczysz, że nie trzeba dzieci karmić bo państwo się zajmie. Jak więc?

0

Zglos komentarz

G
ggrzegorz70 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Niestety, jedynym rozsądnym wyjściem byłoby odebranie.

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
3 lata temu

i dopłacenie parom pe****lskim jako rodzinom zastępoczym po 6000 zł na każde3 dziecko do "wychowania" tak ???

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
3 lata temu

a gdzie pajac biegający po granicy z reklamówką jedzenia dla putinowskich dywersantów, nie lepiej gdyby odwiedzał takie dzieci ???

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
3 lata temu

Albo zaróbmy na to, żeby mieć dzieci.

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
3 lata temu

no tak a biednych i chjorych wg ciebie wysterylizujmy? polecam film eugenika w imię postępu

0

Zglos komentarz

Reklama