Reklama
Reklama

Komentarze

5
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

no pewnie i najlepiej do Polski. mamy od uja urkow Białorusinów teraz jeszcze tylko ruskich brakuje

0

Zglos komentarz

D
dzonsmis 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Pod tymi rządami, to mnie nie dziwi. Jak widzę tych dyktatorków, to mnie to słabią.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Bo im Netfliksa zablokowali! Nie mogą teraz oglądać czarnoskurego Jezusa, który jest kobietą.

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
2 lata temu

Moim zdaniem gunwo prawda. Każdy, kto na terenie Federacji Rosyjskiej spróbowałby przeprowadzić taki plebiscyt, zostałby szybko zniknięty. Pozatym społeczeństwo rosyjskie jest już tak wyprane, że ogromna większość uwielbia Putina i popiera jego działania. Już nie wspominając, że każdy bałby się zazn...

Moim zdaniem gunwo prawda. Każdy, kto na terenie Federacji Rosyjskiej spróbowałby przeprowadzić taki plebiscyt, zostałby szybko zniknięty. Pozatym społeczeństwo rosyjskie jest już tak wyprane, że ogromna większość uwielbia Putina i popiera jego działania. Już nie wspominając, że każdy bałby się zaznaczyć odpowiedź TAK.

0

Zglos komentarz

K
kabestan 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Gó**o z tym. Ruskie lubią jak władza ich rypie w dupsko. Jak się odłączą,to będą musieli s**ć do kibla zamiast do dziury w ziemi.

0

Zglos komentarz

Reklama