Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

pisin poebało cie? za to ci nie zaplacą.... twoja ideologia się w to nie wpisuje. tak to ja mogę powiedzieć a dla ciebie kobiety to te wywroty ze zbokparad i straszydła z lgbtdi

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
3 lata temu

Hmmmmm

0

Zglos komentarz

L
LeszekMieszek 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Chyba że akurat ta kobieta to zło wcielone.

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
3 lata temu

Jak nie oszołom w jedną, to w drugą... Kobieta to samica gatunku homo sapiens. Definiuje to biologia. Nie ideologia czy wiara w jakieś moce nadprzyrodzone.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
3 lata temu

A gdzie takie znaleźć?

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

24 łapki i na głównej?? No tak kobiety mają jakąś moc.

0

Zglos komentarz

Reklama