Reklama
Pedofilia i degeneracja moralna, to bardziej reguła niż wyjątek!

Pe****lia i degeneracja moralna, to bardziej reguła niż wyjątek!

przez kacynski — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Degeneracja i upadek cywilizacji ….. ale zacięcie bronią pe****lii i ich obrońców !!!!!! Zenadaaaaaaa!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Cywilizacja i nauka to najwiekszy wrog sekty ksciola i ich swietych!

0

Zglos komentarz

Reklama