Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Jeśli ktoś lubi krzywdzić bliźnich, to jakiego banera się spodziewaliście. Obrońca pe****li jest swój chłop dla nich. A za braci w czynie stoi się murem. Jak dla mnie, następni oszukani lub opłaceni.

0

Zglos komentarz

J
Jabusjc 😏 Szyderca
3 lata temu

Taki poziom kibiców jak drużyn ekstraklasy. Powinni mieć zakaz oddychania, szkoda tlenu na te szumowiny.

0

Zglos komentarz

M
mariusz_123 💩 JP 100%
3 lata temu

Brawo kibice👍

0

Zglos komentarz

Reklama