Reklama
Ktoś nie docenił stalinowskiej propagandy PiSu, za 3 mld.

Ktoś nie docenił stalinowskiej propagandy PiSu, za 3 mld.

przez nissin — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
J
jw12 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

sądzę ,że dla tych melepet w tych wozach było by lepiej ,żeby zdjąć te naklejki :)

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
3 lata temu

Wiem jak jest, ale takie coś to jak stanie na klatce w której mieszkasz. I tak zapłacisz za posprzątanie. Zaraz im z naszych dadzą 4mld, bo będą musieli flotę wymienić.

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
3 lata temu

Wiem jak jest, ale takie coś to jak sr***e na klatce w której mieszkasz. I tak zapłacisz za posprzątanie. Zaraz im z naszych dadzą 4mld, bo będą musieli flotę wymienić.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
3 lata temu

Ale żeby tak porządny kamień wybrudzić rzucając go do tego szamba, ktoś sumienia nie ma ;)

0

Zglos komentarz

Reklama