Podobne posty
Komentarze
13I to są właśnie wyborcy PiS. Dramat. Zero zasad, Zero honoru. Bydło
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
powiedziała z odkrytą twarzą co myśli , co Jej leży na sercu ... nie godne jest przez bydlaka podpisującego się durnotą z obawy przed ujawnieniem swej mo**y i nazwiska nazwanie bydłem Matki Polki i innych cierpiących w milczeniu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bohaterscy obrońcy "polskości" ujawnią się po zwycięstwie kiedy przyjdzie pora obsadzania stanowisk - dobrze płatnych , honorowych z zasadami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Daj juz sobie cos na usokojonie bo jestes najbardziej toksyczna osoba na Wiosce. Wszystkich kto sie z toba nie zgadzasz obrazasz jak jakis go*****z ktorzy dorwal sie do klawiatury. Ciekawy jestem co zrobisz jak pis odsuna od wladzy co zrobisz ze swoim awataerm?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli ta babę oraz jej dzieci i wnuków nie dymal żaden ksiądz i trzeba to przykryć????? Iście po katolicku rozwiązanie ….. ten naród z tak prymitywnymi ludźmi nie ma prawa przetrwać!!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie bydło mistrzu, to po prostu trzoda, trzoda nie ma zasad i je gó**o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja lewak myślę ze trzeba wszystko odkryć i prawda same się wybroni. Jeśli wam prawaki nie przeszkadza to ze JP2 był obrońcą pe****li to czemu chcecie to zakrywać jakby było coś złego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Całe życie wszystko zakrywała. Mąż bił, zakryła. Ksiądz molestował, oczy zamykała, zakrywała i co najważniejsze wierzyła. Tacy ludzie mają prawo decydować o losie kraju. Ciemnota całe życie zakrywała grzechy w imię wiary.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polecam poczytać na temat dysonansu poznawczego, dlaczego ten oto osobnik tak twierdzi i skąd to się bierze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie jest domena PiSowca czy Katola: człowiek się nie przyzna, że przez całe życie dawał się robić w ch@ja a u progu śmierci zostanie z niczym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
stare tępe gó**o. po co takie śc****o żyje? do piachu tępa starucho. spotkałbym ta amebę to bym w ryj zapi..lił.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dobrze Kobieta mówi, skoro w coś wierzyła całe swoje życie, to nie ma sensu teraz na starość mieszać sobie w głowie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pakuj się de**lko 1,5m pod ziemie Polacy czekają żeby kr***ni nie mieli prawa głosu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane