Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
normablum 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jakoś nikomu nie przeszkadza, że te kreatury u sterów władzy to katolicy. A może właśnie dlatego tak im się fajnie rządzi?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

No cóż PIS ministrowie przestepcy rodzina komendanta gangsterzy, ale nadal sekciarze Jarosław, Jaroslaw

0

Zglos komentarz

Reklama