Podobne posty
Komentarze
6Było przed rządami PISu. Ale PIS aby ratować księży pe****li zmniejszyli okres przedawnienia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No wsumie dla lewaków jest to możliwe gdy po 20 a nawet więcej latach przypomina się im że byli ofiarami gwałtu a zwłaszcza gdy chodzi o księży wtedy to niemal olśnienia dostają .ale przez wcześniejsze kilkadziesiąt lat amnezja ot fenomen lewacki. Tu szydzimy i śmiejemy się że po 20 latach...ale bia...
No wsumie dla lewaków jest to możliwe gdy po 20 a nawet więcej latach przypomina się im że byli ofiarami gwałtu a zwłaszcza gdy chodzi o księży wtedy to niemal olśnienia dostają .ale przez wcześniejsze kilkadziesiąt lat amnezja ot fenomen lewacki. Tu szydzimy i śmiejemy się że po 20 latach...ale biała gorączka wtedy gdy to samo tylko że sprawcą jest duchowny nie pedagog w której to grupie zawodowej jest najwięcej takich aktów .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co trzeci przypadek to sprawka osoby duchownej. Tak wynika z raportu komisji są pe****lii. Pedagogów to tam jest może kilku. Weź też pod uwagę jak mało jest księży, a jak wielu pedagogów i policz procentowo, to wyjdzie ci, że z 1/3 księży będzie podejrzana.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@PlPsycho skoro jest napisane w Raporcie że 38% przez osoby z rodziny, to jakim cudem jest tylu księży?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty w ogóle masz pojęcie, o czym piszesz. Zobacz na sotni przypadek zgwałconej dziewczyny przez księdza, jak ludzie księdza bronią. A jak rzucasz najwięcej i najmniej to podaj źródło. Chyba że to dane z d**y.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ilu Tusk wyjastrował o czym swego czasu głośno krzyczał ? " proponuję wpisać "Tusk tak wykastrował pe****lów, że czołowy pe****l RP wychodzi na wolność""
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja pi****le jaka dziecinada. Nie macie pojęcia o czym dyskutujecie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jeśli chodzi o księdza, który nie daj co jest teraz biskupem :))) to po ptokach na 100%
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane