Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

było nie słuchać koloratkowych i ich świeckich służków że komuchy i sb z mo to zło wcielone a potrafili wam oczy zaszklić że teraz płaczecie i bawicie ich bachory

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

polecam lekturę p.Overbeeka "Maxima culpa "

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Bo tu jest pisokler !!!!!!! Kuzwa jego Mac!!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama