Reklama
Reklama

Komentarze

9
A
3 lata temu

a ty pewnie uwiazalbys konia do zderzaka jak jakis polityk?

0

Zglos komentarz

P
pstawiarz 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Obawiam się, że koń może zostać zwalony.

0

Zglos komentarz

P
pabli80 🌾 Wieśniak
3 lata temu

to nie Podlasie to bardziej na zachód u nas takim to na oklep się jeździ

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Koń ma szczęście, że właściciel nie jest pisowskim katolikiem. Watykański kulig mało kto przeżywa.

0

Zglos komentarz

S
sebutza 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Tam połowa ludzi tak jeździ bez tablic rejestracyjnych.

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
3 lata temu

Pas ma zapięty więc w czym problem

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
3 lata temu

I ma jednego konia więcej ten samochód.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
3 lata temu

Jakieś podrabiane te Podlasie, na prawdziwym Podlasiu nie ma asfaltowych dróg.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
3 lata temu

Autor jest w stanie udowodnić że to Podlasie? Nawet blach na samochodzie nie ma żeby uwiarygodnić taką tezę.

0

Zglos komentarz

Reklama