Reklama
A sami zamiast się modlić to dupczą ministrantów.   Musze sobie przypomniec. Ale cos mi sie zdaje, ze nawet bez modlitwy dzialalo!

A sami zamiast się modlić to dupczą ministrantów. Musze sobie przypomniec. Ale cos mi sie zdaje, ze nawet bez modlitwy dzialalo!

przez FED0RA — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
P
podlas2 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To dlatego biskup tak często się modli ?

0

Zglos komentarz

P
podlas2 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To dlatego biskup tak często się modli ?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Podobno modlitwa jest dobra na wszystko, tylko sekta kosciola nie potrafi sie modlic o kase, dlatego grabi wiernych...

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
3 lata temu

Ponieważ już ustalili dwie metody na poczęcie potomstwa: seks i modlitwa, to teraz eksperymentują nad trzecim wariantem z ministrantem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Ty się módl podczas gdy kapłan bzyka ci zone. Potomstwo murowane.

0

Zglos komentarz

Reklama