Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

Może nie będzie tak źle. Może zapomni zakupić paliwa do reaktora lub nasypie tam węgla.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
3 lata temu

Przecież wiadomo że jeśli p**s mówi coś o elektrowni atomowej czy innej inwestycji to nie po to żeby ludzie mieli prąd tylko żeby pisowscy pociotkowie mogli doić kasę z fikcyjnych stanowisk.

0

Zglos komentarz

M
Marek45288 💩 JP 100%
3 lata temu

Do wybudowania pierwszej elektrowni atomowej,Sasin już pewnie nie dożyje.

0

Zglos komentarz

Reklama