Reklama
Ale żeby tak się stało i wyrzucić tą czarną hołotę

Ale żeby tak się stało i wyrzucić tą czarną hołotę

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Oj tam oj tam, po 4 rozbiorach nie będzie już kraju nad Wisłą. Będą za to parobki czarnej i czerwonej stonki.

0

Zglos komentarz

J
Jarek74907 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Tępy naród to i pasożytów pełno którzy dymają ciemniaków w tym ciemnogrodzie.

0

Zglos komentarz

Reklama