Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Kolejny przewał pisowskich zlodziei

0

Zglos komentarz

E
EbacPISiPO 🌾 Wieśniak
3 lata temu

"Lotnisko na Sadkowie jest wykorzystywane głównie przez wojsko. W 2012 rozpoczęto dostosowywanie lotniska dla potrzeb cywilnych. W maju 2014 radomskie lotnisko zostało wpisane do krajowego rejestru lotnisk cywilnych. Od 29 maja 2014 podmiotem zarządzającym lotniskiem jest spółka akcyjna Port Lotnicz...

"Lotnisko na Sadkowie jest wykorzystywane głównie przez wojsko. W 2012 rozpoczęto dostosowywanie lotniska dla potrzeb cywilnych. W maju 2014 radomskie lotnisko zostało wpisane do krajowego rejestru lotnisk cywilnych. Od 29 maja 2014 podmiotem zarządzającym lotniskiem jest spółka akcyjna Port Lotniczy Radom[6]." czyli POPISowe dzieło!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Niedługo pisiorstwo to zamknie , tylko się jeszcze złodzieje obłowią kasa!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jest jeszcze bezapelacyjny król przepalania pieniędzy czyli Megalotnisko CPK wraz z przyległościami.

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
3 lata temu

CPK będzie sensowny i rentowne kiedy oprócz węzła kolejowego wybudują tam przystań i dociągną prom z Gdańska

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Po co lotnisko w Polsce jak jest w Niemczech, nie platfusy?

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Stały tekst pisowca. Po choinkę Ci puste lotnisko w Radomiu, jak masz dwa w Warszawie ? Ciężko dojechać 100 km ? Ile jeszcze takich "inwestycji" zdołamy utrzymać ?

0

Zglos komentarz

Reklama