Podobne posty
Komentarze
9No i...? Co z tym zrobicie? Nic! Niestety... I dalej jadą i kradną, bo nikt im nic nie zrobi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Raczej alfons, ma swoje dz***i i ciągnie zyski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie kruwa, kruwie dajesz stówę i ruchasz albo pałę ci obrobi. A kościół weźmie stówę i ajuh będziesz z tego miał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bóg istnieje skoro niewierzący mają aż taki problem z KK. Bóg istnieje skoro Sasin chodzi do kościoła i kościół nadal stoi. Faktycznie proste, a głębokie-cud mniud :D Ronaldb w swojej poczekalni masz więcej i pies tego chu.jem nie trąci. Po co to? Bez czerwonej wstawki z rana nie możesz myśli zebra...
Bóg istnieje skoro niewierzący mają aż taki problem z KK. Bóg istnieje skoro Sasin chodzi do kościoła i kościół nadal stoi. Faktycznie proste, a głębokie-cud mniud :D Ronaldb w swojej poczekalni masz więcej i pies tego chu.jem nie trąci. Po co to? Bez czerwonej wstawki z rana nie możesz myśli zebrać. Całą noc o tym myślałeś i słabo spałeś? Weź kończ wstydu sobie oszczędź, jestem tu aby Ci odpisywać, ale nie mam do czego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
aleć martwić się nie musisz - chlapnąć u prezesa zawsze możesz jak nie z przodu to z rowa ... nie rezygnuj aż się nie nasycisz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane