Reklama
Reklama

Komentarze

10
R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Sporo wydają. Żali się, że za alkohol mają płacić? Nie chcą już wydawać, chcą dostawać?

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

I zamiast na alkohol, ludzie powinni kieckowym dawać, tak?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

To niech ,, wielebni,, biskupi i inne pasożyty bimber chleją a nie dostojne trunki to będzie kwota wydawana mniejsza , o wiele mniejsza!!!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

C
Cezary37268 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To niech tyle nie pijo...

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ociec/łociec/łojciec Pijo

0

Zglos komentarz

Z
Zenon65 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Bez sety nie da się zacząć dnia w Polsce

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
2 lata temu

Niestety. Kupując alkohol płacimy akcyzę, gigantyczną zresztą. Te pieniądze trafiają do budżetu, z którego bez przerwy idą jakieś transfery na kościół

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Połowa wypitego alkoholu rocznie to ludzie związani z kościołem.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Jak powiedział Franc Maurer: Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia. Zwłaszcza w Polsce p**s.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

A mówi ten, co codziennie wino pije

0

Zglos komentarz

K
kicia_kicia 😏 Szyderca
2 lata temu

A jak tu żyć? Kredyt w górę, żarcie w górę, a tylko alkohol ma stałą stopę procentową

0

Zglos komentarz

Reklama