Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Kupiłem od tej firmy 2 normalne globusy. Cacy. Do dzisiaj uważam, że ten produkt to mega antyreklama. Brakuje tylko opcji podświetlanych miejsc, gdzie załatwiał się kremówkowiec.

0

Zglos komentarz

M
Marcinlol 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jeszcze dywan z drogami i już cała Polandia ogarnięta.

0

Zglos komentarz

B
Bartosz52266 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ale, nie powinni mieć prawa do wdychania tlenu.

0

Zglos komentarz

U
uriael 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Typowi wyborcy PO 🤣

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
3 lata temu

Dokonał wpisu kastrat umysłowy z pisu!!!

0

Zglos komentarz

U
uriael 🌾 Wieśniak
3 lata temu

O de**l 🤣 ***** PO

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

Typowi wyborcy Pisuaru.

0

Zglos komentarz

K
Kazach1982 🌾 Wieśniak
3 lata temu

O k.ur.w...a Polska pępkiem Świata

0

Zglos komentarz

Reklama