Reklama
Reklama

Komentarze

7
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Będzie rozkaz władcy generała , zeby każdy posior przynajmniej 3 razy w roku latał do i z Radomia????? Na koszt państwa czyli nas oczywiście!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

C
Czerwona65674 🌾 Wieśniak
3 lata temu

smuteczek i niespodzianka? ahahahah tylko smuteczek ojojojojoj

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
3 lata temu

Hahah tego nikt nie mógł przewidzieć .

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Będą loty na Galaktykę q.r.w.i.k.s😁👍

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
3 lata temu

Nawet czartery nie chcą tam latać? 🤣😂😅

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Całe szczęście że pks w Radomiu padł, bo jeszcze robiłby konkurencję dla lotniska :)

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Kolejny "sukces" pisu.

0

Zglos komentarz

P
pulpecik 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jak do Monastyru nie miało być lotów. Kłamstwa i pośmiech..i z Radomia.

0

Zglos komentarz

Reklama