Reklama
Reklama

Komentarze

9
C
Czerwona65674 🌾 Wieśniak
3 lata temu

I zabrała bym córkę do zoo, jak bym była w okolicy, nie widzę tu dej,dej mi pieniążki.12% społeczeństwa ma IQ poniżej 83punkty i nie wszyscy muszą być złą patologią, niektórzy naprawdę, są jacy są a o dzieci chcieli by zadbać i tyle w temacie.

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
3 lata temu

To ile ten bilet kosztuje? 30-50zł na butelkach moze nazbierać na to marzenie a teras są w cenie 1zł

0

Zglos komentarz

M
Moliczek2 💩 JP 100%
3 lata temu

70 zł.jak na bilet to sporo, jak na spełnienie marzeń to grosze.

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
3 lata temu

Polski, ciężki język. A co do "mazenia córki" to jak ma koło 6-14 lat to znajdzie się jakiś s**ienkowy.

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
3 lata temu

Te posty to w 90% trole piszą

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
3 lata temu

Pińcet+...

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

Co raz więcej madek z curkami i ten bul.

0

Zglos komentarz

S
smref 🌾 Wieśniak
3 lata temu

gdzie jest policja ? przecież to jest stręczycielstwo !!!

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
3 lata temu

Na początek to sobie słownik kupcie bo to powinno być wasze marzenie

0

Zglos komentarz

S
smref 🌾 Wieśniak
3 lata temu

a potem kórwa płacz ! bo nikt nie dopilnował ! matki bórdelmamy i !

0

Zglos komentarz

Reklama