Reklama
Reklama

Komentarze

8
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Tym ….. wszystko jedno skąd dostają kase!!!!!!!! 😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Czarna zaraze teraz "smogiem" nazywaja?

0

Zglos komentarz

A
adampos 😏 Szyderca
3 lata temu

Kutabasy od 1000tyś lat wiedzą jak się ustawić w polszy!a ciemnota jak była ciemnotą tak pozostanie!

0

Zglos komentarz

L
logan21 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To by się zgadzało, bo kadzą i kadzą :)))

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

spoko . to jest fundusz dla katolików uczęszczających do kościółka - klecha prowadzący wychodzi z pełnym koszyczkiem a każdy potrzebujący pobiera ile mu potrzeba , za jedyne Bóg zapłać

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Nieroby i pasożyty, nic więcej!

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Widzę, że tu jakiś kieckowy wlazł na wiochę, i hurtem minusuje. Boli doopa, co?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Je.bane kleszcze

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
3 lata temu

Tyle kasy,co Kościół dostał od tego rządu, to nigdy od żadnego nie dostał, nawet Watykan nie daje se takich dotacji. JPR!!!

0

Zglos komentarz

Reklama