Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
plastpet 🌾 Wieśniak
3 lata temu

De**le...

0

Zglos komentarz

L
Lokinol 🌾 Wieśniak
3 lata temu

A co na to opozycja? Okazało się że to żadna opozycja, tylko tacy sami de**le. Tusk powiedział ze powinni zrobić to natychmiast. Nie skrytykował, nie powiedział czegoś mądrego, tylko na poważnie stwierdził że nie czekajmy do nowego roku.

0

Zglos komentarz

D
dupajestgola 😏 Szyderca
3 lata temu

Dlatego tylko konfederacja i młodzi z pomysłem ,, trzeba dac im szansę

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
3 lata temu

i niech ktoś powie że PiS i ich politycy to ludzie normalni godni zaufania i profesjonalni. KTOŚ się znajdzie ???

0

Zglos komentarz

J
Ja1971 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nie wiem o co chodzi ale jak patrzę się na te zakłamane pisowskie ryje to mam odruch wymiotny. Pytanie- czy to normalne czy lepiej iść z tym do lekarza ?

0

Zglos komentarz

Reklama