Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
lancusztyk11 🏹 Łowca
3 lata temu

Fajna fontanna tylko jak przejść obok z 5 letnim dzieckiem?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

Lewa noga, prawa noga, lewa, prawa. I tak dalej.

0

Zglos komentarz

J
Judazs 🌟 Padawan
3 lata temu

Sikanie to jakiś grzech?

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Jest coś do ruchania? Czy dziura zaspawana jak w średniowieczu?

0

Zglos komentarz

B
3 lata temu

Obrzydliwe. Czekamy na srającą babę. Od kiedy zboczeńcom pozwala się na działania w sferze publicznej, sztuka sięga dna.

0

Zglos komentarz

J
Juliankereb 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Od kiedy? Chyba od setek lat. Widziałem już wiele fontann z sikającymi chłopcami i to w centrach miast gdzie chodzą tłumy i to z dziećmi. Lepiej krytykuj starożytnych artystów. Tutaj fajnie, że jest kobieta jako fontanna dla odmiany😉

0

Zglos komentarz

J
Juliankereb 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Od kiedy? Chyba od setek lat. Widziałem już wiele fontann z sikającymi chłopcami i to w centrach miast gdzie chodzą tłumy i to z dziećmi. Lepiej krytykuj starożytnych artystów. Tutaj fajnie, że jest kobieta jako fontanna dla odmiany😉

0

Zglos komentarz

L
lou75 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Prawda. @julian: a z sikającymi facetami też byłoby ok? Bo już nie wiem, co gorsze, to czy sikająca mała dziewczynka. Wszystko to jest obrzydliwe i przede wszystkim niewłaściwe.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
3 lata temu

Strach przechodzić po ciemku na bańce bo mógłby sobie człowiek zrobić krzywdę w czułym miejscu.

0

Zglos komentarz

B
Binio19 🌾 Wieśniak
3 lata temu

jedna z najfajniejszych na całym świecie.....

0

Zglos komentarz

Reklama