Reklama
Source: wgrane.pl

Pomysł Sasina... Dziesiątki tysięcy ludzi straci pracę!

przez mamamarcina — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Podatek od nadmiarowych zysków powinni płacić mafiozo z Kk i złodzieje pisowscy oraz skonfiskować im należy włości i zostawić 15 m2 na osobę …..👍👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
3 lata temu

15^2 na 4 osoby, widzenia raz w tygodniu, spacerniak 1h dziennie

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

USA stawiają fabryki w niemczech. Pomimo droższej siły roboczej. Bo tani pracownik to nie wszystko prawaki.

0

Zglos komentarz

Reklama