Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

A czemu prawicówa ze swojej pensji nie zapłąciła prywatnie??? Szkoda jej kasy było to dała z naszej kasy???

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Prawaki nigdy nie płacą ze swoich. Całe życie pasożytują na innych. Jak np. Pamiętliwy Hans. Nigdy uczciwie jednego dnia nie przepracował darmozjad.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Musi zwrócić ta kase 😤😤😤😤😤😤złodziejka jedna!!!!!!

0

Zglos komentarz

B
Binio19 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Najważniejsza jest rodzina. To cytat pytanie czyja rodzina jest najważniejsza jej???

0

Zglos komentarz

Reklama