Reklama
I to wcale nie musi być żart...  Żyjemy w państwie z tektury.

I to wcale nie musi być żart... Żyjemy w państwie z tektury.

przez FED0RA — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
D
Daviit77 🎖️ Snajper
3 lata temu

W państwie z tektury? To byłoby jeszcze w miarę ok. Od 7. lat żyjemy w państwie budowanym z gó**a i patyków i co najgorsze, część naszego społeczeństwa zaczyna się w tym syfie urządzać i to im się PODOBA!

0

Zglos komentarz

K
Kazach1982 🌾 Wieśniak
3 lata temu

PISowska obietnica wyborcza spełniona: "Polska w ruinie".

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Ja rozumiem, że można coś przeoczyć. Coś może komuś nie wyjść. Jednak to, co odwala ślizgacz Błaszczak to przechodzi ludzkie pojęcie. Ten typ powinien być za to wywalony na zbity pysk bez możliwości powrotu.

0

Zglos komentarz

Reklama