Reklama
Source: wgrane.pl

44 letni Pawlicki, jako wiceprezes Enei S.A. w Poznaniu, zarobił w ubiegłym roku 1,14 mln zł brutto

przez mamamarcina — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
Z
zbigi 😏 Szyderca
3 lata temu

phi....Sadurska przytuliła za zeszły rok pona 5 mln....

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Takie buce jak on powinni być ,, eliminowani,, a och mocodawcy odpowiadać karnie!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Policzcie ilu ich jest.Oni wszyscy z rodzinami plus klechy plus patusy będą głosowali na *****.***. Trzeba się zmobilizować na wybory, bo będą oszukiwali.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Dlatego podatki sa takie wysokie, bo Kaczynski kupil swoich "politykow" zlodziei i ich rodziny za Wasze pieniadze z podatkow!

0

Zglos komentarz

Reklama