Reklama
Reklama

Komentarze

14
M
Marmur87 🎖️ Snajper
3 lata temu

No i za chwilę to autor tego wpisu trafi do sądu o nękanie, a gościowi dadzą co najwyżej mandat.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Jak wejście do cygańskiej rezydencji.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
3 lata temu

Bo to taki Cygan trochę

0

Zglos komentarz

H
hamster78 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ja bym mu nasrał w gazetę, podpalił i zapukał do drzwi. Na 100 % zadepcze :-)

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Ja takim podrzucam własne worki ze śm***iami i to w same drzwi

0

Zglos komentarz

A
artkuz 💩 JP 100%
3 lata temu

Obajtek duma narodu za to ma pięknie posprzatane w swoim pałacu, rezydencji, domu.Szkoda,że na masz koszt. Widzę tutaj zdjęcie kilku kartonów równie dobrze mogły być wyniesione przed chwila albo dostarczone przez robiacego te zdjęcia. Wybory się zbliżaja? Szambo wybija.

0

Zglos komentarz

M
Maciej51754 😏 Szyderca
3 lata temu

Wystarczy tylko raz nasikać do jednego buta.

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
3 lata temu

Ja bym mu jeszcze swoje śm***i dorzucił. Skoro kolekcjonuje to niech ma!

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
3 lata temu

Ludzie są dziwni, po co się kłócić jak robisz śmietnik to masz od nas trochę śm***i. Sposobem szybciej dotrze

0

Zglos komentarz

A
andre165 😏 Szyderca
3 lata temu

jaki naród, taki wybraniec

0

Zglos komentarz

A
artkuz 💩 JP 100%
3 lata temu

Pamietam jak dziennikarz TVP wyciagał śm***i ze śmietnika żeby reportarz bardziej dramatyczny był. Ktoś to nagrał i tak niezręcznie się zrobiło. Ciekawe czy i tym razem były poprawki?

0

Zglos komentarz

A
Antoch 🎖️ Snajper
3 lata temu

A Uja ta szmata obok barw PL

0

Zglos komentarz

O
orionfm 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Konfederosja... Jacy wyborcy, takie onuce.

0

Zglos komentarz

W
Whisky_in_the_jar 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Człowiekowi z sowiecką mentalnością syf nie przeszkadza dla niego strefa komfortu kończy się za progiem mieszkania.

0

Zglos komentarz

L
Laik1988 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Codziennie by miał te śm***i wyje***e pod same drzwi z chamem trzeba po chamsku bo inaczej nie zrozumie

0

Zglos komentarz

Reklama