Reklama
Source: wgrane.pl

W normalnym kraju byłaby dymisja rządu po czymś takim...

przez xstream — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Stalin tez wszedzie widzial zdrade...Kaczynski ma podobnie!

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
3 lata temu

szczęście tego Narodu polega na tym że już niema Generała Jaruzelskiego , On to był gnębiciel , przyznasz nissin ...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

W kręgach mafijnych nie ma dymisji!!!!! Co najwyżej ,, podpadziocha ,, idzie na odstrzał a w tej pisowskiej są tylko awanse lub przenoszenia na inne stołki!!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Kaczystan już dawno nie jest normalnyn krajem

0

Zglos komentarz

M
markopolo4747 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Wskaż lewaku, ten przykładowy normalny kraj.

0

Zglos komentarz

Reklama